< Destek Ana Sayfasına Geri Dön

1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 175 TL Worldpuan

World Mobil kampanyası kapsamında 23 Mayıs - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında www.converse.com.tr'den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 175 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Temmuz 2022 tarihine kadar yüklenecektir.
Kullanılmayan puanlar 8 Ağustos 2022'de geri alınacaktır.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 7 taksit seçeneği sunulmaktadır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.